ارز شیبا اینو چیست؟

ارز شیبا اینو چیست از سوالاتی است که ممکن است برای کاربران ارزهای دیجیتال پیش بیاید. شیبا اینو نام یک سگ ژاپنی می باشد که در ابتدای پیدایش نماد ارز دوج کوین ظهور پیدا کرد. تمام افرادی که در دنیای رمز ارزها کار می کنند نام شیبا اینو را زیاد شنیده زیرا مدتی است که سروصدای زیادی به پا کرده است.

ارز دیجیتال شیبا اینو برگرفته از دوج کوین بوده و با ایده دوج کوین روی شبکه اتریوم راه اندازی شده و تمام تلاش خود را جهت پشت سر گذاشتن دوج کوین می نماید. این ارز دیجیتال را قاتل دوج کوین هم می نامند و با توجه به پیشرفت های زیادی که دوج کوین داشته است توکن های بسیاری به وجود آمده اند که شیبا اینو هم یکی از آن ها می باشد. شیبا در ماه های اخیر رشد بسیار خوبی داشته است و در بین ارزهای برتر قرار گرفته است. برای درک بیشتر این توکن باید ابتدای راه با میم کوین آشنا شوید.

میم کوین چیست؟

میم کوین ها دسته ای از توکن ها می باشند که وجود آن ها بیشتر برای سرگرمی بوده و کسب درآمدهای آن ها از طریق شبکه های اجتماعی می باشد. این گروه از رمز ارزها پشتوانه فنی قابل توجیهی ندارند و بالا و پایین شدن آن ها به توجه بازار به آن ها خواهد بود. البته این موضوع تنها برای بازارهای رمز ارزها نمی باشد. در سایر بازارهای مالی با مبلغ های هنگفت مانند سهام شرکت آمریکایی میم استاک هم همین اتفاق می افتد و با هر گونه تغییر در جهان اعم از مخالفت مردم یا مبارزات آن ها قابل تغییر می باشد و افراد زیادی دنباله رو آن ها خواهند شد. در ادامه به تعریف خود ارز شیبا اینو واینکه ارز شیبا اینو چیست می پردازیم.

ارز شیبا اینو چیست و نحوه پیداش آن

فردی به نام ری اوشی در سال 2020 ایده اولیه شیبا اینو را مطرح نمود. وی مدت زیادی به صورت تریدر در بازارهای ارز دیجیتال فعالیت می کرد. او در کار خود حمایت از یک ایده غیرمتمرکز بودن اکو سیستم اقتصادی را داشت و همچنین از سیستم های اقتصادی برخی ارزهای دیجیتال هم انتقاد می نمود. همین افکار باعث شد که ارز شیبا به وجود بیاید و شیبا اینو با ایده ساختن یک سیستم غیرمتمرکز واقعی به بازار ارزهای دیجتال ورود پیدا کرد.

او مدعی می باشد که یک توکن را برای خود و تیم توسعه نگه نداشته است و تمام توکن ها را به بازار ارائه داده است و همه کاربران فرصتی برابر در شرکت این اکو سیستم دارند.

نکته مهم این است که ری اوشی برای راه اندازیSHIP هیچ هزینه ای انجام نداده و همچنین جهت لیست شدن در صرافی های متمرکز هم هزینه ای نشده است. در ادامه آشنایی با این عنوان که ارز شیبا اینو چیست، باید با قوانین آن آشنا شوید که به قوانین ری اوشی معروف می باشد.

داستان ری اوشی در مورد پیدایش رمز ارز شیبا

داستان پیدایش و عرضه اولین شیبا اینو توسط ری اوشی اینطور شرح داده شد که او می گوید که دوستی داشتم که سال ها در مورد فلسفه بازار ارزهای دیجیتال گفتگو می کردیم و بعد از اعلام ایده ساختن شیبا اینو او هم موافقت خود را با من اعلام نمود.

سپس با تنظیم یک قرارداد هوشمند و واریز جفت ارز اتریوم با واریز مقدار 10 اتریوم در صرافی غیرمتمرکز یونی سواپ این کار را کرد. ری اوشی می گوید من هم پنجاه درصد از کل موجودی توکن شیب را به این قرارداد انتقال دادم و پنجاه درصد دیگر را هم در کیف پول دیگری واریز نمودم. بعد از این ماجرا بود که مشاهده کردیم که کاربران خرید توکن شیبا را انجام داده و این موضوع با استقبال خوبی روبه رو شد.

آشنایی با قوانین ری اوشی

در صورتی که شما هم از جمله افرادی هستید که دوست دارید خرید شیبا را انجام نمایید بهتر است از قوانین ری اوشی آگاه باشید که 3 اصل مهم می باشد:

  1. هدف ری اوشی از ایجاد ارز شیبا این بوده که بفهمد می توان در بازار ارزهای دیجیتال پروژه ای را بدون هزینه انجام داد یا خیر؟
  2. او ابتدا توکن را در صرافی یونی سواپ عرضه نمود و مانند سایر افراد هیچ توکنی را در اختیار نداشته و پس از عرضه آن را خریداری نمودند.
  3. همانطور که گفتیم هیچ هزینه ای برای راه اندازی این پروژه انجام نشده است و هیچ سرمایه ای هم جهت لیست شدن در صرافی ها خرج نشده است.

برنامه بلند مدت شیبا اینو چیست؟

یکی از سوالات رایج کاربران این است که برنامه بلند مدت شیبا اینو چیست؟ در واقع جوابی برای برنامه بلند مدت وجود ندارد. پس از انتقال نصف موجودی های توکن های شیبا به کیف پول ویتالیک بوترین کار اصلی این پروژه تمام شده است. همچنین ری اوشی در مورد این پروژه می گوید:

  1. در صورتی که شما در شبکه های اجتماعی می باشید می توانید با صحبت کردن در مورد این توکن به ما کمک نمایید.
  2. در صورتی که در بخش صرافی رمز ارزها فعالیت دارید می توانید این توکن را هم در آن لیست نمایید.
  3. در صورتی که در حوزه بلاک چین و ارز دیجیتال فعالیت دارید می توانید ایده های خود را مطرح نمایید.

این بی تفاوتی خالق این توکن در مورد آن رفتاری آگاهانه می باشد و تجربه نشان داده که عضوهای آن هر روز در حال افزایش می باشد.

ارز شیبا اینو و نماد سگ ژاپن و ری اوشی

کاربرد ارز شیبا چیست؟

در ادامه مطلب ارز شیبا اینو چیست؟ باید بدانیم که کاربرد این ارز چه می باشد؟ در واقع قیمت ارزان این ارز باعث شده تا افراد زیادی برای خرید آن داوطلب شوند. در معاملات سبک و یا تراکنش های کوچک می توان از این ارز استفاده نمود. این ارز به خاطر اینکه به آسانی در دسترس می باشد در فعالیت های سرگرمی و خیریه استفاده می شود.

البته ارزان بودن به معنی بی ارزش بودن آن نمی باشد و این ارز توانسته است در حدود 19 میلیارد دلار سرمایه جذب کند و از دوج کوین هم پیشی بگیرد.

کیف پول مناسب برای نگهداری شیبا اینو

شاید سوالی برای کاربران پیش بیاید که کیف پول مناسب جهت نگهداری کوین شیبا اینو چیست؟ این ارز یک نوع ارز دیجیتال و توکن ERC-20 هست و می تواند در تمام کیف پول هایی که از شبکه اتریوم پشتیبانی می کنند قرار بگیرد.

 بخش‌های مختلف ارز شیبا

در صورتی که قصد دارید تا بخش های مختلف ارز شیبا اینو را بدانید می توانید به ادامه مطلب توجه نمایید که آن را عنوان کرده ایم:

1)SHIB: این ارز اصلی جهت مبادله و همچنین معاملات استفاده می گردد.

2)LEASH:افرادی که تراکنش های مربوط به ارز دیجیتال را تایید می کنند این توکن را به عنوان پاداش دریافت می نمایند.

3)BONE: در صورتی که از این ارز استفاده نمایید این توکن شما را مجاز به انتخاب پیشنهادات متنوعی می نماید.

4)SHIBASWAP: شما می توانید از این توکن جهت ترید کردن بهره ببرید.

5)SHIBOSHIS: این توکن به NTF مربوط می شود.

روش خرید ارز شیبا

رمز ارز شیبا در صرافی یونی سراپ برای اولین بار در بازار ارزهای دیجیتال معامله شد. پس از مدت زمانی این توکن به شهرت زیادی دست یافت و وارد صرافی های متمرکز شد و حتی صرافی بایننس هم این توکن را به لیست خود اضافه نمود. بنابراین جهت خرید این ارز می توانید در صرافی بایننس، صرافی هووبی، صرافی کوینکس، صرافی کوکوین و یونی سواپ انتخاب خود را انجام دهید.

👈“ارز بی تی سی” صرافی معتبر آنلاین در زمینه خرید و فروش ارز دیجیتال و مبادلات ارزی می باشد. هدف مهم arzbtc پاسخگویی منظم و پشتیبانی همیشگی می باشد. جهت مشاوره و دریافت اطلاعات با شماره تلفن ۰۹۱۲۱۳۹۴۹۴۴ تماس حاصل فرمایید.

ارزش ارز دیجیتال شیبا

ارزش این ارز هر روز در حال صعود می باشد و خیلی از کارشناسان ارز اعتقاد دارند تا چند سال آینده قیمت آن از این قیمت کنونی خیلی فراتر خواهد رفت. البته در صورتی که بخواهید خرید نمایید می توانید به نسبت ارزهای دیگر آن را ارزانتر تهیه نمایید.

نتیجه گیری 

سرمایه گذاری در ارزهای دیجیتال هم می تواند سود زیاد و هم در مواقعی افت قیمت داشته باشد. برای هر خریدی که انجام می دهید باید آگاهانه اقدام نمایید تا از ضررهای احتمالی جلوگیری کنید. ارز شیبا هم یک نمونه از همین ارزهای دیجیتال می باشد که به شما کمک می کند که سود زیادی را دریافت نمایید ولی باید بتوانید با حساب و کتاب کار خود را انجام دهید.

صرافی ارز بی تی سی این امر را برای مشتریان گرامی فراهم کرده است که به صورت 24 ساعته سرویس پشتیبانی و فعال داشته باشند و به سرعت پاسخ سوالات مشتری را داده و رفع اشکال نمایند.Add a comment