از کجا می توانیم تتر بخریم ؟

⚪️تترچیست؟

معاملات در ارز دیجیتال بسیار فرازونشیب دارد و غیرقابل پیش بینی می باشد. در صورتی که روند تغییرات قیمت اتریوم و یا بیت کوین را بررسی نمایید می توانید نوسانات ثبات نداشتن قیمت ها را متوجه شوید. ولی خرید فوری تتر می تواند کمک به کنترل این نوسانات قیمت نماید؟

👈قبل از پاسخگویی به این سوال که از کجا می توانیم تتر بخریم؟ و خرید فوری آن چه سودی دارد باید بدانیم که تتر چیست؟

👈تتر با نماد USDT یک ارز پایدار می باشد. ارز پایدار به دلیل ثابت بودن قیمت به آن داده می شود. ارزهای پایدار به دلیل داشتن پشتوانه قیمت ثابت و به دور از نوسانات بالا می باشند. پشتوانه این ارزهای پایدار به فلزات گران قیمت مانند طلا و در کل دارایی های گران قیمت گرم می باشد.

ارز تتر هم یک ارز با پشتوانه دلار می باشد که قیمتی ثابت و برابر با یک دلار دارد و برای همین در زمان خرید و فروش فوری تتر نگران قیمت نوسانات نباشید.

⚪️مزیت خرید تتر

در بالا توضیح دادیم که دلیل اصلی خرید تتر ثبات قیمت می باشد ولی خریدن تتر به همین موضوع خلاصه نمی گردد. از مزایای خرید تتر می توان سرعت بالا در تبادلات، نقدینگی خوب و امنیت بالا را نام برد. ارز تتر در حال حاضر از محبوبترین ارزهای پایدار می باشد که با ارزش 76 میلیارد دلاری خود در رتبه چهار مارکت کپ می باشد.

👈“ارز بی تی سی” صرافی معتبر آنلاین در زمینه خرید و فروش ارز دیجیتال و مبادلات ارزی می باشد. هدف مهم arzbtc پاسخگویی منظم و پشتیبانی همیشگی می باشد. جهت مشاوره و دریافت اطلاعات با شماره تلفن ۰۹۱۲۱۳۹۴۹۴۴ تماس حاصل فرمایید.

⚪️انواع صرافی ارز دیجیتال

برای خرید تتر نیاز می باشد که با انواع صرافی ارز دیجیتال آشنا گردیم. می توانیم به صورت کلی صرافی را به  دو نوع متمرکز و غیر متمرکز تقسیم بندی نماییم. هر کدام از صرافی ها مزایای مخصوص به خود را دارند و آگاهی از نوع معاملاتی هر کدام می توانید تصمیم خود را بگیرید.

  1. صرافی متمرکز

صرافی متمرکز توسط سازمانی کنترل می شوند و از قوانین احراز هویت پیروی می کنند. قوانین احراز هویت از مشتری جهت جلوگیری از پول شویی و به دلیل بالا بردن ضریب امنیتی معاملات صورت می پذیرد. کاربران در این صرافی های متمرکز به دلیل مراحل زیاد احراز هویت زمان زیادی را معطل خواهند شد. البته وجود پلت فرم های رمز ارز مانند تترلند این عملیات را ساده تر کرده و مدت زمان کوتاهی در حدود 10 دقیقه زمان بر خواهد بود. صرافی های متمرکز به دلیل امکاناتی که به کاربران ارائه می دهند محبوب می باشند. از خصوصیات مهم آن می توان حجم بالای نقدینگی و پردازش معاملات می باشد.

  1. صرافی غیرمتمرکز

در صرافی غیر متمرکز نهاد یا سازمانی بر روی معاملات نظارت ندارند و نیازی به ایجاد حساب کاربری نمی باشد و معمالات بر اساس قرارداد هوشمند و پردازش آن انجام می شود.

در این نوع صرافی ها هیچ محدودیتی ندارد و کاربران می توانند کنترل کاملی بر روی دارایی های خود داشته باشند. از سایر مزایای این صرافی ها می توان امنیت بالا و کارمزد کم دانست. امکانات محدود، سرعت کم و حجم نقدینگی پایین باعث شده است تا صرافی غیرمتمرکز محبوبیت زیادی در بین مشتریان نداشته باشد.

⚪️نکات مهم در انتخاب صرافی ارز دیجیتال

  • داشتن امنیت بالا

در بین معاملات ارزی امنیت حرف اول و آخر را می زند و بدون داشتن ضمانت امنیت با پلت فرم تتر دارایی های شما به خطر خواهد افتاد. پس بهتر است که به نکاتی که برای حفظ دارایی به شما یادآوری می شود دقت نمایید. از مهم ترین آن ها دقت به سواستفاده با نام های جعلی و یا کلاهبرداری می باشد.

به نام های اصلی سایت و دامنه های آن دقت نمایید تا اسیر کلاهبرداری های سایت های مشابه نشوید و در دام آن ها نیوفتید.

  • سرعت عمل در انجام معاملات

جهت خرید و فروش فوری تتر باید از پلتفرمی استفاده نمایید تا بتواند به صورت آنی تتر را تسویه نماید و بتواند تسویه ریالی پرسرعت را داشته باشد. از مهم ترین فعالیت های اساسی در بازار رمزارزها سرعت عمل در انجام گرفتن معاملات می باشد که بدون انجام این امکان خرید فوری تتر بسیار سخت و دشوار می باشد.

  • اطلاع رسانی کاربران

جهت خرید فوری تتر می توان ملاک های دیگری هم در نظر گرفت. یکی از این ملاک ها در جواب به سوال “ از کجا می توانیم تتر بخریم ؟ ” به خریدار کمک خواهد کرد تا با بالا بردن علم و آگاهی در زمینه رمز ارزها خرید خود را انجام نماید. بالا رفتن اطلاعات کاربران در مورد پروژه های رمز ارز معتبر، بلاک چین ها، نکات امنیتی مهم و .. تاثیر مثبتی در این روند معاملاتی دارد.

  • پشتیبانی قوی

شما فرض نمایید که می خواهید خرید فوری تتر را از یک صرافی خرید تتر انجام می دهید ولی در انتخاب نوع شبکه تتر و یا هر نوع مشکل دیگری که دارایی شما را به خطر می اندازد قرار می گیرید. به خطر افتادن دارایی های شما می تواند لحظات سختی را برای شما پیش بیاورد و شما به دنبال یک پشتیبان می گردید تا مشکل شما را حل نماید.

در این لحظه است که وجود یک پشتیبانی وب سایت خوب می تواند راهگشا باشد.

شما به پشتیبانی وب سایت پیام می دهید و منتظر راهنمایی آن ها خواهید ماند. اگر در این چند لحظه مهم و حیاتی پاسخی از تیم پشتیبانی نگیرید با احساس خطری که خواهید کرد می توانید تجربه بدی را از یک پشتیبانی بی کیفیت داشته باشید.

بنابراین مهم است که قبل از انتخاب یک صرافی جهت خرید تتر از کیفیت سایت صرافی و همچنین پشتیبانی آن مطمئن گردید.

صرافی ارز بی تی سی این امر را برای مشتریان گرامی فراهم کرده است که به صورت 24 ساعته سرویس پشتیبانی و فعال داشته باشند و به سرعت پاسخ سوالات مشتری را داده و رفع اشکال نمایند.Add a comment